پیشی پیشی ملوسم

آلبوم عکس گربه های مامانی - همه چیز در مورد گربه ها

 
سری ۴ - 90
نویسنده : - ساعت ٢:٤۳ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱٥ شهریور ۱۳٩٠
 

Cute Cats for Pets Lovers

Cute Cats for Pets Lovers


 
 
گربه و نازایی در خانم ها ؟!!!!!
نویسنده : - ساعت ٢:٠٩ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱٥ شهریور ۱۳٩٠
 
toxoplasmosis1.jpgگربه و نازایی در خانم ها ؟!!!

شایعه ای مطرح است مبنی بر اینکه داشتن ارتباط با گربه یا موی گربه باعث عقیمی یا نازایی خانمها یا دختران می شود . این مطلب اشتباه است که در ادامه توضیح داده می شود :


 
 
نکاتی در مورد رفتار گربه
نویسنده : - ساعت ٢:٠۸ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱٥ شهریور ۱۳٩٠
 

 

cat_behaviour2.jpg
نکاتی در مورد رفتار گربه

گربه شما با حرکات شیرینش مثل لم دادن روی پایتان و لوس کردن خودش و با اشتیاق دنبال کردن دم نرمش برای شما لحظه های لذت بخش و سرگرم کننده ای را فراهم می کند . اما گاهی اوقات هم با خراشیدن مبل مورد علاقه تان یا پریدن ناگهانی روی پایتان و یا حتی استفاده نکردن از محل مخصوص ادرارش ، شما را به شدت عصبانی می کند .

صرف نظر از اینکه چه مشکلاتی با گربه خود دارید ، ما در اینجا اطلاعاتی را فراهم کرده ایم تا حدالامکان رفتارهای گربه تان کنترل شود .

اجازه ندهید که اشکالات رفتاری گربه شما ، رابطه ی خوب شما و او را خراب کند . با کمی صبر و پشتکار و نکاتی که در اینجا آورده ایم ، شما می توانید گربه ملوس خود را در کنار خود با رضایت خاطر داشته باشید .


cat_behaviour7.jpg

 


 
 
گربه های جاسوس
نویسنده : - ساعت ٩:٠٠ ‎ب.ظ روز جمعه ٤ شهریور ۱۳٩٠
 

یکی از مصادیق بارز و قدیمی جرایم علیه امنیت ملی است. جاسوسی معمولاً یک جرم سازمان‌یافته و در عین حال فراملی می‌باشد چرا که در آن اطلاعات حیاتی یک کشور از طریق یک نظام سازمان‌یافته و منابع انسانی، نه ابزاری مثل ماهواره‌های اطلاعاتی کشورها، در اختیار کشور یا کشورهای دیگر قرار می‌گیرد.

 

...ادامه تصاویر...